TR | EN

Köfte Kalkan popüler oyun ve yazılımların güvenlik açıkları sebebi ile bilgisayarınıza bağlanan hilecilere karşı bir koruma programıdır. Çalışırken sadece Windows güvenlik duvarınıza bazı ayarlar yapar, yani ilgili oyunlara müdahale etmez. Dolayısı ile hesabınızın banlanmasına neden olmaz.


İndirmek için yukarıdaki indir butonuna tıklayabilirsiniz. Gizlilik sözleşmesi için buraya tıklayabilirsiniz.Nasıl Kullanılır?

Görüntülü anlatım için videoyu izleyebilirsiniz.Hızlı Anlatım:

1. Önce oyunda bir sunucuya girin. Daha sonra tekli modu açın. Eğer tek başınıza oynamak istiyorsanız bu adım yeterlidir. Kalkanları durdurana kadar kimse sizi rahatsız edemez.
2. Tek kaldıktan sonra kalkanları durdur tuşuna basarak kalkanları kapatın.
3. Birkaç dakika sonra arkadaşınız size bağlanmaya çalışsın.
4. Arkadaşlarınız sizin sunucunuza bağlandıktan sonra arkadaş modu tuşunu aktive edin. Eğer arkadaşlarınız lobiden ayrılırsa başka bir sunucuya bağlanıp tekrar deneyebilirsiniz, hala sorun devam ediyorsa oyunu kapatıp açıp adımları tekrar deneyebilirsiniz.

Artık güvenle oynayabilirsiniz, arkadaşlarınızı görevlere çağırabilirsiniz.

Not: Eğer yükleme ekranında takılırsa veya lobi bulmakta zorlanırsa tekli modu açarak tek başınıza bir lobiye girebilirsiniz.

Sorularınız ve işbirliği teklifleriniz için: [email protected]

İhtiyacınıza göre köfte kalkan özelleştirmeleri yapabiliriz, ip tabanlı whitelist/blacklist, token üzerinden izin verme engelleme gibi özellikleri olan piyasaya sürülmemiş versiyonları mevcuttur.

Ayrıca yazılım çözümleri için de iletişime geçebilirsiniz.