Cuma, 05 Kasım 2021
Aven Colony Epic Games Haftanın Bedava Oyunu

Her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlarla karşılayan Epic Games, bu hafta Aven Colony adlı oyunu da hediye ediyor.

Aven Colony'de insanlığın yeni yuvasını inşa et. Dünyadan çok uzakta, çöller, tundralar ve sulak alanlardan oluşan yabancı bir gezegen olan Aven Prime'ı keşfet. Yeni bir dünyaya yerleşmenin zorluklarının üstesinden gelerek kolonilerini inşa edip genişleterek devasa, büyüyen şehirlere dönüştür.

ANA ÖZELLİKLER:

YABANCI BİR DÜNYAYI KOLONİZE ET:
Düşük oksijenli bir atmosfere sahip, şiddetli elektrik ve parçacık fırtınalarının, toz hortumlarının, jeotermal bacalarda ölümcül zehirli gaz patlamalarının yaşandığı ve çok uzun sürdüğü için kendi mevsimlerine sahip günlerin olduğu bir dünyada insanlığın yeni yuvasını inşa et. Yemyeşil sulak alanlardan yaşama çok daha elverişsiz çöl ve kutuplara kadar çeşitli biyomları keşfet.

YERLİLERLE TANIŞ:
Dev kumkurtları, ölümcül salgın hastalık sporları ve "The Creep" olarak bilinen korkunç bir mantar enfeksiyonu da dâhil olmak üzere çeşitli uzaylı yaşam formlarıyla karşılaş. KOLONİ ÜYELERİNİ YÖNET: Yeni bir dünyaya yerleşmek stresli olabilir. Yeni bir Koloni Valisi olarak, koloni üyelerinin bu yeni çevreyle başa çıkmalarına yardımcı olmak için fazla mesai yapman gerekecek. 12 farklı "katman" modunu kullanarak koloninin Mahsuller, Vatandaşlar, Mutluluk, Suç, Hava, Elektrik, İstihdam, Kaynaklar, Ulaşım, Yapılar, Dronlar ve Su gibi unsurlarını yönetebilirsin. Koloni üyelerinin saygısını kazan ve Koloni Valisinden, Keşif Başkanı rütbesine yüksel!

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz edinebilirsiniz!


Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3-3220 3.3 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 7850


Haftaya yeni bedava oyun haberlerinde görüşmek üzere! Hoşça kalın!