Perşembe, 28 Ekim 2021
Discord Bedava Xbox Game Pass Nasıl Alırım?

Bildiğiniz üzere Discord çoğunlukla kampanyaları ile akıllara gelen hem de Dünya üzerinde en çok kullanılan sohbet platformlarından birisi. Microsoft, Discord ile yaptığı bir anlaşma sonucu 26 Nisan 2022 tarihine kadar bedava Discord Nitro vereceğinin duyurusunu yapmıştı.

Bu haber ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için aşağıdaki adrese ziyaret etmeyi unutmayınız.

Discord Bedava Nitro Nasıl Alırım?

Discord, Nitro kullanıcıları için Xbox ile ortaklık anlaşması yaptı. 26 Ekim‘den 26 Nisan‘a kadar Discord Nitro kullanıcıları, 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliğinin sahibi olacak.

Xbox Game Pass Ultimate’i kullanmak için geçerli bir Discord Nitro kullanıcısı olmanız gerekiyor. Ancak bu aboneliği Xbox’ta kullanmak için yeni Xbox Game Pass abonesi olmanız gerekiyor. Eğer Discord’un istediği şartları sağlıyorsanız, Xbox Game Pass Ultimate’i 26 Nisan tarihine kadar Discord envanterinizden alabilirsiniz.

Nitro, ülkemize özel yerellendirme fiyatı olarak 27 TL fiyata sahip olan bugün Microsoft’un yaptığı kampanya ile verdiği Nitro çeşidi ile aynı Nitro seçeneğidir. Kısaca Xbox Game Pass ile aldığınız Nitro ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

2 aylık ücretsiz aboneliğiniz bittikten sonra aboneliğinizi iptal etmezseniz, diğer aylarda normal ücretlendirmeye tabi tutulacaksınız.Xbox Game Pass ücretlendirme fiyatı aylık 44,99 ₺. İstediğiniz zaman Xbox ayarlarından aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Artık 2 aylık Xbox Game Pass sahibisin. İyi günlerde kullanmanı dilerim.

Eğer bu hediyeyi alamıyorsanız ya da farklı bir sorunla karşılaşıyorsanız discord sunucumuz üzerinden sorunlarınızı sorabilirsiniz.

Diğer Haberlermiz de görüşmek üzere!!!