Perşembe, 26 Ağustos 2021
Saints Row: The Third Remastered Epic Games Bedava Oyunu

   Her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlarla karşılayan Epic Games, bu hafta bir sürpriz yapıp geleneksel bedava oyun gününe girmeden hemen önce Saints Row: The Third Remastered adlı açık dünya, aksiyon-macera ve üçüncü şahıs kameralı oyunu hediye ediyor.

Serinin üçüncü oyunu olan Saints Row: The Third'ün elden geçirilmiş hali olan Remastered sürümü 22 Mayıs'ta yayınlanmıştı ve şimdi Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak edinilebilir durumda. Gamescom etkinliğinde duyurulan Saints Row adlı önceki oyunların aksine seriye reboot (hikaye, evren vb. önceki oyunlardan bağımsız, onları yok sayıp ilk oyunmuş gibi yapılmak) olarak çıkacak yeni oyunu kutlamak için hediye edildiği açıklandı. 

GTA oyunlarına benzetilen, onlardan daha çok absürtlük ve komedi içeren bir oyun serisi olarak örneklendirilen Saints Row serisinin bu oyununda kendi çetemizi, New York temel alınarak tasarlanmış kurgusal şehir olan Steelport'u ele geçiren Syndicate adlı çete birliğine karşı yönetmemizi konu alıyor.

Şunu da belirtelim, oyunu 2 Eylül saat 18:00'a kadar Epic Games hesabınıza eklediğiniz taktirde bildiğiniz gibi tamamen sizin oluyor. 

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz edinebilirsiniz!

   Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-3000 / AMD FX 6000 serisi (3.4 GHz veya üstü tavsiye edilir)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon 500 serisi (minimum 4GB VRAM ve DirectX 11)
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Haftaya yeni bedava oyun haberlerinde görüşmek üzere! Hoşça kalın!