Perşembe, 19 Ağustos 2021
Void Bastards Epic Games Haftanın Bedava Oyunu

   Her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlarla karşılayan Epic Games, bu hafta Void Bastards adlı bilim-kurgu temalı, birinci şahıs kameralı nişancı ve roguelike türündeki oyunu hediye ediyor. 

Çizgi roman tarzındaki yapısıyla oyunun konusu, hayatta kalabilmek için tehlikeli Sargasso Bulutsusu'ndaki uzay gemilerini yağmalama etrafında dönüyor. Ana karakterimiz asıl hedefine son bir zıplama için yeterli yakıtı bulması gereken ve olduğu yerde mahsur kalmış personel gemisi Void Ark'ın içindeki birçok tutsaktan birisidir.

Oyuncu diğer gemilerde gezinirken, karşısına çıkan düşmanlara karşı istediği tarzda savaşması ve kendi gemisini tamir etmek için materyal toplaması gereklidir. Her karakter öldüğünde oyun Rogue-like olduğundan dolayı oyuncu eşya yükseltmeleri ve görev ilerlemesi dışında her şeyini kaybeder ve diğer yolculukta gemiden başka bir mahkumla yola devam edilir. BioShock ve System Shock 2 için geliştirme yönetmeni olarak yer almış kişi tarafından yapılan, o oyunlardan ilham alınan Void Bastards'ta ele geçirebildiğin kadar eşyayı alıp oradan canlı çıkmak en önemli şey. Çok açgözlü olmamaya dikkat edebilirsiniz ama seçim sizin.

Şunu da belirtelim, oyunu 26 Ağustos saat 18:00'a kadar Epic Games hesabınıza eklediğiniz taktirde bildiğiniz gibi tamamen sizin oluyor. 

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz edinebilirsiniz!

     Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
  • İşlemci: Dört Çekirdek 1.8 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon 7850 2GB
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Haftaya yeni bedava oyun haberlerinde görüşmek üzere! Hoşça kalın!