Perşembe, 05 Ağustos 2021
A Plague Tale: Innocence Epic Games Haftanın Bedava Oyunu

   Her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlarla karşılayan Epic Games, bu hafta A Plague Tale: Innocence adlı aksiyon-macera, orta çağda geçen ve hikayesiyle öne çıkan oyunu hediye ediyor.

2019 senesinin Yılın Oyunları ödüllerinde en iyi hikaye ödülüne aday olan A Plague Tale: Innocence'ta, orta çağda ailesiyle beraber soylu olarak yaşayan karakterimiz Amicia de Rune'ün, vebanın dünyayı mahvettiği, hastalıklı farelerin her yerde kol gezdiği bir durumda, doğduğundan beri hasta olduğu için simyager annesinin onu aileden ayrı tutup iyileştirmeye çalıştığı kardeşi Hugo ile bir anda başlayan uzun yolculuğuna tanıklık ediyoruz.

Oyunda ana silah olarak taş gibi şeyleri atabilen sapan tarzı silahımızla beraber çoğunlukla gizli olarak ilerlediğimiz bir maceraya atılıyoruz. Farklı cephane türleri, bol bulmacalar ve hayatta kalma öğeleriyle A Plague Tale: Innocence oynanış tarafında çok çeşitli gibi hissettirmese de sıkmayan, hikayesiyle ve dünyasıyla oynayanları alıp götürebilen bir oyun.

Şunu da belirtelim, oyunu 12 Ağustos saat 18:00'a kadar Epic Games hesabınıza eklediğiniz taktirde bildiğiniz gibi tamamen sizin oluyor. 

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz edinebilirsiniz!

     Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz) / AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 / 2GB
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Haftaya yeni bedava oyun haberlerinde görüşmek üzere! Hoşça kalın!