Perşembe, 15 Temmuz 2021
Offworld Trading Company Epic Games Haftanın Bedava Oyunu

   Her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlarla karşılayan Epic Games, bu hafta Civilization IV'ün baş tasarımcısının liderliğinde tasarlanan Offworld Trading Company adlı gerçek zamanlı strateji oyununu hediye ediyor. Mars'ta kurulan kolonilerde geçen bilim-kurgu temalı Offworld Trading Company, oyuncuyu dünya dışında faaliyet gösteren 4 farklı ticaret devi şirketten birinin başına geçirir ve dolayısıyla sabatoj, düşmanca ilişkiler ve hatta zorla ele geçirmeler gibi durumları içerebilen ekonomik bir savaşın döndüğü ortama bırakmış olur. Oyuncunun birlik seçiminin ardından oyuncu, kendi karargahına gider ve kaynak çıkarmaya başlar. Şirketin kaderini ve Mars'a ne kadar hükmedeceğini siz belirleyeceksiniz.

Notlar

 - Offworld Trading Company, tek ve çok oyunculu oyun modlarına sahip. Eğer oyunu severseniz arkadaşlarınızla rakip olarak oynamanız mümkün.

 - Bu oyun daha önce yine Epic Games Store'da bedava verilmiş bir oyun. Yani kaçırdığınız oyunların tekrar ücretsiz olma ihtimali var. O yüzden bir gözünüz rastgelereyiz.com'da olsun.

     

     Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / 2.0 GHz AMD Athlon X2 64
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4600
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


Haftaya yeni bedava oyun haberlerinde görüşmek üzere! Hoşça kalın!