Salı, 01 Şubat 2022
STEAM ÇİN YENİ YIL İNDİRİMLERİNDE KAÇIRILMAMASI GEREKEN OYUNLAR

İlk oyunumuz; https://store.steampowered.com/app/307690/Sleeping_Dogs_Definitive_Edition/

  Kesinlikle verdiğiniz paranın hakkını verecek, ilginç görevleri ve dövüş mekanikleriyle sizi heyecanlandıracak çok güzel bir oyun var karşımızda. Şahsen ben bu oyunu oynarken çok eğlendim. Mini oyunlarıyla keyifli vakit geçirtecek bir oyun.

İkinci oyun olarak seçtiğim oyun; https://store.steampowered.com/app/529490/Rogue_Trooper_Redux/

  Bu oyunun bende yeri çok ayrı. Küçüklüğümde bu oyunu oynamayı çok severdim. Yine ilginç ve sıra dışı bir hikaye var karşımızda. Bu sefer insanlara karşı uzaylı olarak savaşıyoruz. 

https://store.steampowered.com/app/42670/Singularity/

  Singularity değeri bilinmeyen bir oyun diyebilirim. İlginç hikayesi, zamanı değiştirme gibi ilginç mekanikleri ile keyifli bir deneyim yaşatacak bir oyun kendisi. Verdiğiniz paraya değecektir.

 https://store.steampowered.com/app/105600/Terraria/

  Terraria gerçekten mükemmel bir oyun. Pek çok eşyası ve bosslarıyla size muazzam bir deneyim sunuyor. Onlarca, yüzlerce saat harcayabileceğiniz muazzam bir oyun. Dilerseniz arkadaşlarınız ile de oynayabileceğiniz bir oyun. 

https://store.steampowered.com/app/238010/Deus_Ex_Human_Revolution__Directors_Cut/ , https://store.steampowered.com/app/337000/Deus_Ex_Mankind_Divided/

 Deus Ex serisini bilmeyen yoktur. Cyberpunk temasını sevenler için çok iyi bir seri var karşımızda.

https://store.steampowered.com/bundle/13326/Metro_Saga_Bundle/

  Metro serisi anlattığı hikaye ile, atmosferi ile bir şaheser! Bu üçlemeyi bu fiyattan kesinlikle kaçırmayın!

https://store.steampowered.com/app/638970/Yakuza_0/

Açıkçası bu seri ile ben de yeni tanıştım. Yakuza serisinin ilk oyunu olan Yakuza 0, seriye başlamak isteyenler için çok güzel bir indirime sahip. 


 Bu yazımızda sizlere kaçırılmaması gereken Steam indirimlerini derledik. Bu listede oynadığınız oyunlarla ilgili düşüncelerinizi Discord sunucumuzda belirtebilirsiniz!