Perşembe, 03 Haziran 2021
Amazon Prime Hesabı Nasıl Açabilirim?

-İlk önce Amazon Prime buraya tıklayarak gidiniz.

-30 Gün Ücretsiz Dene'ye bastıktan sonra karşınıza hesap giriş yapmanızı isteyecek eğer hesabınız yoksa "Hesap Oluştur"a basarak hesap oluşturabilirsiniz.


-Hesaba giriş yaptıktan sonra sizden kart bilgilerinizi isteyecek. Herhangi bir kart olur.(Sanal Kartta dahil) Kart Bilgilerinden sonra da adres bilgilerinizi de girmeniz gerekiyor.

-Konu ile alakalı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.


-Prime Gaming Hesabı için buraya tıklıyoruz ve "Prime'i Deneyin" diyoruz. Dedikten sonra karşımıza bu pencere çıkacak. Bu pencerede en çok dikkat etmeniz gereken bulunduğunuz ülkeyi doğru seçmek. Eğer yanlış seçerseniz sonradan çok sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Ülkeyi doğru seçtikten sonra devam diyoruz.

-Devam dedikten sonra kartta 1-2 lira çekilebilir. Para çekildi diye hemen korkmaya gerek yok paranız birkaç saat sonra iade ediliyor.-Prime Gaming Ödüllerinizi almanız için ilk önce ekranın sol üstünde bulunan Twitch Hesabını Bağla butonuna basarak Twitch hesabınız ile Amazon Prime Gaming hesabınızı bağlıyorsunuz. 

Haziran ayına özel Amazon Prime Gaming Battlefield 4 ve Batman-The Telltale Series oyunu ve daha fazlası oyununu bedava verdi.
-Bilgilerimizi girdikten sonra "30 Günlük Ücretsiz Denemeyi Başlat" diyoruz.

-Twitch Hesabını bağladıktan sonra istediğiniz bir yayınca prime ile ücretsiz abone olabiliyorsunuz.


Twitch hesabını bağladıktan sonra istediğiniz yayıncıya abonelik hediye edebilirsiniz. Ayrıca RastgeleReyiz'e abone olacaklar varsa özel rol için Discord hesabınız ile Twitch hesabınızla bağlamanız gerekiyor.

Diğer haberlerimizde görüşmek üzere!!!