Cumartesi, 27 Kasım 2021
theHunter: Call of the Wild™ Epic Games Haftanın Bedava Oyunu

Her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlarla karşılayan Epic Games, bu hafta theHunter: Call of the Wild™ adlı oyunu ve Antstream - Epic Welcome Pack adlı paketi hediye ediyor.

theHunter: Call of the Wild™
Bu gerçekçi ve görsel açıdan nefes kesici açık dünyada benzersiz, sürükleyici bir av oyununu dene. Sürükleyici tek kişilik hikâyeye kendini kaptır veya en iyi av deneyimini arkadaşlarınla paylaş.
EN GERÇEKÇİ AÇIK DÜNYA AV DENEYİMİ
Her rezerv olabildiğince gerçekçi görünecek şekilde incelikle yaratıldı, böylece dünyanın farklı bölgelerine adım atıp buralardaki zengin çeşitlilikteki biyomlardan geçebileceksin. Kısa sürede hangi hayvanların hangi araziyi tercih ettiğini öğrenecek, kendilerine has davranışlarını, özelliklerini ve hareket düzenlerini analiz ederek onları daha iyi takip edebileceksin. Ardından bir kızıl geyiğin boynuzlarının boyutlarından simetrisine, bir Kanada kazının ağırlığından ve benzersiz tüylerine kadar farklı unsurları göz önünde bulundurarak hedefinin değerini ölçmek ve hayvanı avlamaya çalışmanın değip değmeyeceğine karar vermek sana kalmış.

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz edinebilirsiniz!


Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64 bit İşletim Sistemi - Windows 7
 • İşlemci: Intel i3-4170
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 - 1 GB VRAM
 • Ayrıca Antstream oynayanlar için Epic Welcome Pack Paket veriyor.
  Buraya tıklayarak pakete ücretsiz sahip olabilirsiniz!


  Antstream - Epic Welcome Pack
  Oyun içinde kullanmak için 1.090 Gems kazan! Bu oyun içi para birimi oyun oynama, meydan okumalar ve sınırlı süreli turnuvalar için kullanılabilir! Gem ayrıca daha zor meydan okumaları açmak ve arkadaşlarına ve diğer oyuncularla sıra tabanlı PvP oynamak için kullanılabilir!


  Haftaya yeni bedava oyun haberlerinde görüşmek üzere! Hoşça kalın!